בניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום אתרים...

 

האינטרנט הכניס את כולם לסחרור. אין כיום נישה אחת, אין עסק אחד שלא נשען על המודל של אתר אינטרנט. בין אם מדובר על קמפיינים של מועמד לראשות העיר, ארגון חברתי הקורא לשינוי הסדר החברתי בארץ, חברה מסחריתהעוסק ביבוא של מוצרים ועוד ועוד. בניית אתרים הוא בלב ליבה של האסטרטגיה השיווקית של כל עסק ועסק כיום. לא רק בישראל, בניית אתרים הוא עסק משגשג בכל המדינות המפותחות ואפילו במדינות מתפתחות החלו לנצל את מגוון האפשרויות הטמונות באינטרנט.

 

בעוד כל מנהל חברה או ארגון מבין את הצורך בהוצאה חד פעמית בלתי מבוטלת על בניית תארים, מעט מאוד מבינים שיש כאן מודל של בניית אתרים באופן חד פעמי אבל צורך בתפעול אתרים לאורך כל הדרך. אתר הוא לא בית שבונים אותו ונותנים למשפחה את המפתח כדי שיעברו לגור ברגע שהכל מוכן. בניית אתרים היא התחלה של תהליך שאין לו סוף. בניית אתרים היא רק בניית התשתית אבל אתרים הם ערוץ תקשורת דינאמי. יש צורך למצוא פתרונות אחסון אתרים, תפעול אתרים,תמיכה תכנית, העלאת קבצים חדשים, ניהול ארכיון והכי חשוב - קידום אתרים במנועי חיפוש. בניית אתרים למי שאינו מתכוון להשקיע ביתר הערוצים היא הוצאה כספית מיותרת ואף עוגמת נפש. הרי בניית אתרים הוא תהליך שכרוח בהשקעה וההילה להשקיעה בערוץ של בניית אתרים היא כמובן נקודת המוצא שהאתר כבר יביא גולשים והגולשים יהפכו להיות לקוחות או יסייעו לחברה להפיץ מסרים שיווקיים בכדי להגדיל את מעגל הלקוחות וכו'. איך שלא מסתכלים על זה, בניית אתרים היא תמיד השקעה לטווח ארוך ולכן, מי שלא חושב הלאה, לשלב הבא של אחרי בניית אתרים - עתיד למצוא את עצמו מאוכזב מהאתראך בעיקר  מאוכזב מהבחירות שלו.

 

בניית אתרים כיום איננה מספיקה כפעילות חד פעמית. בכדי שאתר יהיה רלוונטי תחילה עבור מנועי החיפוש שאחראים על בחירת האתרים הנכונים בכדי להפנות אליהם גולשים ולאחר מכן, בכדי שהאתרים יהיו רלוונטיים בעיני הגולשים והם ישארו להנות מהאתר ולא ימשיכו הלאה לאתר הבא בתוך כמה שניות, על האתר להיות עדכני, מעניין, אסתטי בעל מודלולים חדשים ומעניינים (חדשות רצות, תמונות מתחלפות, מאמרים מקצועיים חדשים ועוד ועוד). בניית אתרים איננה מספיקה כיום יש לפעול תמידית לשמירה על איכות האתר הן מבחינת התכנים (ניהול תכנים קיימים והעלאת תכנים חדשים) וכמו כן יש לוודא כי השרת מסוגל להכיל את נפח האתרים ההולכים וגדלים.

 

לכן אל תחשבו רק על הצעד הבא של בניית אתר והלעתו לאוויר אלא חשוב להבין ולתכנן נכון את העתיד של אותו אתר. לכן, מומלץלעבוד מול חברתבניית אתרים מקצועית אשר מספקת לכם פתרונות ארוכי טווח מאפיון האתר דרך עיצובו, בנייתו, הפקת התכנים ועד לתפעול השוטף ותחזוקתו למשך כל תקופת הפעילות.

 

לבירור פרטים נוספים על חברת בניית אתרים הכנסו למנוע החיפוש גוגל והקישו את הצירוף "בניית אתרים".